Czujnik stopu włącznik światła stop 1C0945511A Audi Vw Seat Skoda
(0) opinii
58,50
Porodukt dostępny Przewidywany czas wysyłki: Jutro
Koszt dostawy
Przedpłata
  • Kurier Pocztex: 11,50zł
Płatność przy odbiorze:
1C0945511A Producent: Volkswagen
Opis produktu
PARAMETRY TECHNICZNE:
  • OZNACZONY LOGO VOLKSWAGEN
  • KOSTKA: 4 PINY
  • STOSOWANY NA PIERWSZY MONTAŹ
ZAMIENNE NUMERY KATALOGOWE:
  • 1C0945511A / 1C0 945 511A
  • 1J0945511 / 1J0 945 511
  • 1J0945511B / 1J0 945 511B
  • 1J0945511C / 1J0 945 511C
  • 1J0945511D / 1J0 945 511D
  • 1J0945511E / 1J0 945 511E
  • 1J0945511F / 1J0 945 511F
Zastosowanie:
AUDI
  • A2 2000-2005 1.2TDI / 1.4 / 1.4TDI / 1.6FSI
  • A3 8L 1996-2003 1.6 / 1.8 / 1.8T / 1.9TDI / S3
  • TT 1998-2006 1.8T / 3.2 VR6
FORD
  • GALAXY 1995-2006 1.9TDI / 2.8 V6
PORSCHE
  • CAYENNE 2002-2007 3.2 / 4.5
SEAT
  • ALHAMBRA 1996-2010 1.8T 20V / 1.9TDI / 2.0i / 2.0TDI / 2.8 V6
  • CORDOBA I 1993-2002 1.0 / 1.4 / 1.4 16V / 1.6 / 1.6i / 1.8T 20V / 1.9SDI / 1.9TDI
  • IBIZA IV 2002-2009 1.2 / 1.4 16V / 1.4TDI / 1.6 / 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI / 2.0
  • INCA 1995-2003 1.4 16V / 1.4i / 1.6i / 1.7D / 1.9D / 1.9SDI
  • LEON I 1999-2006 1.4 16V / 1.6 / 1.6 16V / 1.8 20V / 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI / 2.8
  • TOLEDO II 1998-2006 1.4 16V / 1.6 / 1.6 16V / 1.8 20V / 1.9TDI / 2.3 V5
SKODA
  • FABIA 1999-2008 1.0 / 1.2 / 1.4 / 1.4 16V / 1.4TDI / 1.9SDI / 1.9TDI / 1.9TDI RS / 2.0
  • OCTAVIA I 1996-2010 1.4 / 1.4 16V / 1.6 / 1.8 / 1.8 20V / 1.8T / 1.8T RS / 1.9SDI / 1.9TDI / 2.0
VOLKSWAGEN
  • BORA 1998-2005 1.4 16V / 1.6 / 1.6 16V / 1.6FSI / 1.8 / 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI / 2.0 / 2.3 V5 / 2.8 V6
  • CADDY II 1995-2004 1.4 / 1.4 16V / 1.6 / 1.9D / 1.9SDI / 1.9TDI
  • GOLF IV 1997-2006 1.4 16V / 1.6 / 1.6 16V / 1.6FSI / 1.8 / 1.8T / 1.8T GTI / 1.9SDI / 1.9TDI / 2.0 / 2.3 V5 / 2.8 V6 / 3.2 R32
  • JETTA III 2005-2010 2.0TDI 16V
  • MULTIVAN V 2003-2009 1.9TDI / 2.0 / 2.5TDI / 3.2 V6
  • NEW BEETLE 1998-2010 1.4 / 1.6 / 1.8T / 1.9TDI / 2.0 / 2.3 V5 / 2.5 / 3.2
  • POLO 6N1 1996-1999 1.7SDI / 1.9SDI
  • POLO 6N2 1999-2001 1.0 / 1.4 / 1.4 16V / 1.4TDI / 1.6 16V GTI / 1.7SDI / 1.9D / 1.9SDI
  • POLO 9N 2001-2009 1.2 / 1.2 12V / 1.4 16V / 1.4FSI / 1.4TDI / 1.9SDI / 1.9TDI